Dystrybucja

Wraz z nadchodzącym sezonem chcielibyśmy zaprezentować Państwu nową markę na rynku - PAYPER WEAR. Ten włoski producent odzieży reklamowej doskonale uzupełnia naszą ofertę, której główną siłą były dotychczas czapki.

Jesteśmy oficjalny dystrybutorem na Polskę czapek ATLANTIS i TARGET.

W kolekcji PAYPER WEAR, którą można podzielić na dwie linie: GENERAL i WORKWEAR, znajdą Państwo: klasyczne koszulki i polówki, bluzy, polary, spodnie, softshell’e a także szeroko rozumianą odzież roboczą na trudne warunki tj.: kurtki i spodnie z odblaskami, kamizelki i wiele innych.

Cechy wyróżniające odzież PAYPER od konkurencji to: doskonała jakość materiałów, różnorodność wzorów i deseni, dbałość o szczegóły i wykończenia. Jak wszyscy wiemy, Włochy to kraj znający się na modzie i podążający za nią, dlatego wybierając produkty PAYPER możemy być pewni że finalny produkt będzie doskonale nosił się na co dzień, a nie tylko podczas akcji promocyjnej.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną kolekcją na payperwear.com/pl/home

PAYPER

Odzież męska

Wygodna i trwała. Świadomie współpracujemy z firmami, które dostarczają produkty najwyższej jakości, nie zapominając o stylu. Personalizacja to nasza specjalność. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego projektu, czuwając nad czasem szaloną wyobraźnią klientów. Doświadczenie i uważność, wyczulenie na potrzeby klienta pozwalają nam zawsze dostarczyć wymarzony produkt końcowy. Od klasycznych typów odzieży na co dzień po specjalistyczne i nietypowe.

Odzież damska

Z szerokiego katalogu firm: PAYPER, PEN DUICK, PROMODORO, oferujemy państwu najlepsze produkty, spełniające najbardziej wygórowane potrzeby. Wyróżnia je trwałość i wysoka jakość wykonania oraz aspekt estetyczny. Kobiety z zadowoleniem noszą oferowaną przez nas odzież damską, korzystając dodatkowo z szerokich możliwości personalizowania i upiększania produktów.

Odzież dziecięca

Najważniejszy dla nas jest komfort i dobrostan przyszłych pokoleń. Wykonana z nowoczesnych włókien odzież, zapewni zdrowe i komfortowe życie wszystkim noszącym ją dzieciom. Radosne kolory i wygoda dodadzą blasku ich zabawom i aktywnościom.

Odzież ochronna i robocza

Oferujemy państwu odzież BHP, odzież specjalistyczną chroniącą od mrozu, ognia, a nawet przecięcia. Odzież specjalistyczna posiada wszystkie potrzebne certyfikaty, a odzież robocza spełnia nawet najbardziej rygorystyczne normy.