MASZYNOWY HAFT KOMPUTEROWY

Haft maszynowy to najbardziej szlachetna i trwała metoda zdobienia tekstyliów.

Naszym klientom oferujemy kompleksową pomoc w zakresie doradztwa technicznego: dobór optymalnej wielkości haftu i jego umiejscowienia oraz inne sugestie związane z tym kreatywnym i skomplikowanym sposobem dekorowania wyrobu lub znakowania.

Hafty wykonujemy na wykrojach, oraz wszelkiego rodzaju wyrobach gotowych, takich jak czapki, koszulki, polary, kurtki czy nawet rękawiczki. Indywidualne podejście do haftu daje możliwość spełnienia oczekiwań najbardziej wymagających klientów. Są nimi zarówno znane marki, jak również młodzi i kreatywni twórcy wschodzących firm. Agencje reklamowe oraz firmy specjalizujące się w produkcji i serwisie odzieży BHP, ochronnej i roboczej to kolejni, odbiorcy naszych usług.

Chcąc sprostać wymaganiom rynku odzieży BHP, wyspecjalizowaliśmy się w produkcji emblematów firmowych oraz naszywek imiennych. Specjalizacją, którą rozwijamy już od ponad 15 lat jest haft na gotowej czapce. Ze względu na sferyczność podłoża jest najtrudniejszym technicznie znakowaniem i zarazem naszym największym wyzwaniem. Staramy się pokonywać trudności i ograniczenia, które w hafciarstwie nadal istnieją.

Dzięki nieustannie zdobywanej wiedzy oraz korzystaniu z nowych rozwiązań technologicznych w dziedzinie hafciarstwa przemysłowego, wykonanie haftu 3D jest dla nas możliwe, nawet na czapce! Wciąż przesuwamy bariery, a ostatnio naszym wyzwaniem jest haftowanie jak najmniejszych elementów i detali. W procesie produkcyjnym używamy wyłącznie produktów najwyższej jakości. Podstawą są nici niemieckiej firmy MADEIRA. Flizeliny hiszpańskiej firmy FYTISA, igły Japońskiego producenta ORGAN, co gwarantuje ich ostateczną jakość. Maszyny Tajima są wehikułem, który zabrał nas w tę niesamowitą podróż.

HAFT NA WYKROJACH

Nie tylko wieloletnie doświadczenie, ale także zbudowany przez nas park maszynowy jest gwarancją jakości naszych wyrobów. Używamy tylko i wyłącznie automatów hafciarskich firmy TAJIMA, których jakość i precyzja jest legendarna. Posiadamy maszyny o różnej liczbie głowic, różnej liczbie igielnic oraz zróżnicowanym polu haftu. Dobierając odpowiedni rodzaj igieł i flizeliny, używając hydrofolii oraz innych specjalistycznych dodatków, jesteśmy w stanie wykonać hafty na różnych wykrojach, bez względu na rodzaj powierzonego materiału.


Wzór - Haft


W procesie produkcyjnym używamy wyłącznie materiałów i maszyn najwyższej jakości, które gwarantują otrzymanie doskonałego wyrobu finalnego. Podstawą są nici Madeira, których jesteśmy jedynym przedstawicielem na Polskę, flizelina, folie, filc Madeira / F.Y.T.I.S.A oraz Igły japońskiej firmy Organ. Zaufali nam: Hugo Boss, Wólczanka, Vistula, Weill, Garry Weber, Schöffel czy Marc Jacobs.

HAFT NA WYROBACH GOTOWYCH

Z całej gamy wyrobów, z którymi pracujemy, zdecydowanie najtrudniejsza jest czapka. Jej sferyczny kształt, wysokość panelu przedniego, kąt względem daszka czy różne typy materiałów oraz sztywników powodują, że uzyskanie zadowalającego efektu nie jest prostą sprawą. Doświadczenie programistów, kompetentna i wyszkolona ekipa obsługi maszyn, odpowiednie materiały oraz nowoczesny, specjalistyczny park maszynowy, to elementy które są niezbędne do osiągnięcia zadowalającej jakości.
Oprócz haftu na czapkach baseballowych lub dzianych, wykonujemy hafty na:

  • ODZIEŻY – T-Shirt, Polo, koszule, polary, bluzy, kurtki
  • AKCESORIACH ODZIEŻOWYCH – szaliki, rękawiczki, opaski frotte
  • INNYCH – o ile jest to technicznie możliwe, mogą to być klapy toreb, plecaków, pokrowce na siedzenia samochodowe

Jeśli są Państwo zainteresowani haftami na odzieży czy akcesoriach odzieżowych, służymy pomocą oferując ich bogaty wybór wzorów z katalogów marek ATLANTIS, PAYPER, czy PEN DUICK

Wzór - Czapka
Wzór - Czapka
Wzór - Czapka
Wzór - Czapka

NASZYWKI I EMBLEMATY HAFTOWANE

Dzięki bardzo dobrym właściwościom użytkowym nasze hafty są znakomitą formą reklamy, wyeksponowania wizerunku firmy, jak również uatrakcyjnienia odzieży, nie tylko tej z sektora BHP. Naszywki mają wiele zastosowań i mogą być wykończone na wiele sposobów. Czasami są jedynym sposobem znakowania hafciarskiego gotowych produktów, jeśli nie ma możliwości wyhaftowania bezpośrednio na nich. Nasze podstawowe wartości to bezpieczeństwo i trwałość wyrobów.

Wzór - Naszywka
Wzór - Naszywka

Wychodząc z tego założenia, zainwestowaliśmy w wiedzę w zakresie materiałów oraz wymagań rynku BHP. Pozwala nam to produkować emblematy i etykiety spełniające rygorystyczne normy, ale przede wszystkim trwałe, co jest bardzo istotne, ze względu na cykl prania przemysłowego.

WŁASNE STUDIO

Posiadając stanowiska z oprogramowaniem firmy PULSE MICROSYSTEM Ltd., zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie przygotowania programów hafciarskich oraz elastyczność podczas współpracy.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych programistów, gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług oraz pełne zrozumienie potrzeb i wymagań klienta.

Głównym profilem pracy studia jest tworzenie wzorów hafciarskich na podstawie plików graficznych (*.CDR, *.JPG, *.BMP), skanów, zdjęć oraz rysunków. Na specjalne życzenie klienta, wykonujemy wizualizację wzoru, określamy jego cenę i ilości uderzeń przed złożeniem zamówienia na wykonanie projektu.